המושג שוק ההון בד"כ מפחיד את האנשים שלא ממש חיים אותו.זה רחוק מהם, נשמע מורכב, מסובך. משהו בין רולטה רוסית להימורים

בלאס וגאס. בין כסף קל שאפשר לעשות עליו "בוחטות" ברגע, למשחקמסוכן שעדיף להתרחק ממנו. אם כל זה היה נכון, אז איך זה שהחברותהגדולות ועשירי העולם עדיין משקיעים את מיטב כספם שם?ואם זה לא כסף קל אז למה בכלל להתחיל?

אלו מאיתנו שחושבים שהבורסה זה מקום מסוכן, פשוט מתרחקים משם כמו מאש. 

ואלו שמאיתנו מגיעים לבורסה בגישה שמדובר בכסף קל באמת מסתכנים. 

אז מה נכון?  שני דברים: 1. הבורסה היא לא מקום מסוכן 2. בבורסה אין כסף קל. 

 

מי שחושב שסוחרים בעולם פשוט יושבים וסוחרים כמו ברולטה. יושבים וחושבים לעצמם איזו מניה תעלה ואיזו תרד – חושב לגמרי לא נכון. אותם סוחרים שנראים לכם לפעמים לא מבינים גדולים, מגיעים למסחר לגמרי מוכנים. הם בקיאים בשוק, עוקבים אחריו ועובדים לפי תוכנית מסודרת.

 

 כן, זה נכון שאפשר להרוויח בשעתיים ביום סכומים יפים מאוד, אבל אל תטעו שזה כסף קל. זה מסחר שהם הגיעו אליו עם תוכנית עבודה מסודרת. וכן הם יכולים לנהל במקביל קריירה, להיום עם המשפחה,לצאת לטייל, לבלות – אבל לשעתיים האלו ביום שהם משקיעים במסחר הם מגיעים עם כל הידע וההכנה.

 

שוק ההון: לא כסף קל, לא הימורים.

ככה מרוויחים באמת בשוק ההון 

 

ההזדמנות ללמוד את התחום לעומק, וליהנות ממקור הכנסה נוסף או עיקרי, פתוחה בפני כל אחד ואחת – אבל היא דורשת השקעה. לימוד מעמיק שכולל: אסטרטגיית מסחר מסודרת, תוכנית עבודה, ניהול סיכונים, קריאת גרפים, תבניות, זיהוי מגמות ולא פחות חשוב – דורשת ממך כסוחר הרבה סבלנות, התמדה ומשמעת עצמית. 

מי שמחפש את הדרך הקצרה, חשוב שיקח בחשבון שדווקא 'קיצורי דרך' עלולים להפוך לדרך ארוכה וכואבת. כי בבורסה כמו בחיים – אין ארוחות חינם. אם לא תלמד – לא תרוויח.

אז הנה הדברים שכדאי שתדע לפני שאתה מתחיל:

 

7 מיתוסים על שוק ההון מהם נבין מה באמת נכון ואיך מתחילים: 

מיתוס: שוק ההון הוא מועדון הימורים. 

 

אמת: שוק ההון בפועל הוא שוק של סחר כלכלי חכם. הוא פועל לפי חוקיות מסוימת, ומי שלא מכיר אותה בהחלט הופך את עצמו למהמר. הכלי המרכזי הוא ניהול סיכונים. בניגוד לרולטה שעליה שמת את הכסף ואתה עלול להפסיד הכל, בבורסה ניתן לנהל עסקה בה הסיכון שלך מחושב וידוע מראש.

מיתוס: רק מקצוענים שנהנים מ'מידע פנים' יכולים לצפות התנהגות של מניות.

אמת: כל אחד יכול לצפות התנהגות של מניות עד לרמה מסוימת, אם הוא יקבל את הכלים הנכונים לכך. המטרה במסחר היא לא לדעת אם השוק יעלה או יירד, אלא לדעת את התזמון הנכון לכניסה ויציאה. סוחר מקצועי בונה מראש תרחיש אירוע שמכין אותו להפסד שהוא מוכן לקחת לעומת הרווח.

מיתוס: סוחר טוב מתנהל על פי תחושות בטן. 

 

אמת: מקצוען הולך עם ההחלטה שקיבל מראש על פי שיטת הסחר שבחר, ולא עם תחושות בטן. זו המשמעת העצמית עליה אנחנו מדברים שהכרחית כל כך במסחר בבורסה. בדיוק כמו שעל הכביש תחושת הבטן שלנו אולי תאמר לנו לפנות ימינה, אבל הווייז יקח אותנו שמאלה, כי זו הדרך הפחות פקוקה לפי התחשיבים שלו.

מיתוס: בבורסה צריך להיות זריז. תקפוץ על כל הזדמנות מהר. 

אמת: מי שרוצה לעשות רווחים מהירים בשוק ההון – הוא מהמר. הגישה הנכונה היא ללכת לאט, עם אסטרטגיה ברורה ומשמעת עצמית. לאורך זמן, סוחר שקול ירוויח הרבה יותר כסף מזה שפועל בחיפזון.

מיתוס: בשביל להרוויח חייבים להסתכן. אין מה לעשות.

 

אמת: שם המשחק הוא ניהול סיכונים. סוחר טוב יודע מראש את יחס הסיכון-סיכוי שהוא לוקח ולא מתנהל על פי קפריזות או רגשות. הרעיון הוא פשוט: על כל עסקה שבה תהיה מוכן לסכן 100 דולר, תרצה להרוויח לפחות 150 דולר. כל עוד נשמור על היחס הזה לאורך זמן ובעקביות, אפילו ב- 50% הצלחה נצא מורווחים

מיתוס: אפשר ללמוד לסחור בשוק ההון תוך 24 שעות.

 

אמת: זה נאיבי להאמין שאם נקרא מאמר או נראה סרטון – יהיה לנו את הידע המתאים. היכרות עם שוק ההון לוקחת זמן. התמקצעות דורשת ניסיון עם ליווי צמוד של מדריך שמכיר את השטח ויכול לבצע "תיקון טעויות" תוך כדי תנועה. חשוב לזכור שקיים הבדל גדול בין תיאוריה למעשי. בסוף כדי להצליח נדרשת שיטה אחת או שתיים שתוביל להצלחה.

שוק ההון: ללמוד כדי להתחיל להרוויח 

אז אתם בטח זוכרים איך עד לפני כמה שנים, לפני המצאת הגי'.פי.אס בכל פעם שרצינו להגיע למקום חדש נאלצנו להסתובב עם ערימת מפות בתא הכפפות, או לשאול את זה שעומד לידנו ברמזור, במקרה הפחות טוב? 

תארו לעצמכם כמה נפלא היה אם הייתה אפליקציה כזו שמסייעת לנו להגיע ליעדים הכספיים שהצבנו לעצמנו, ולא להישאר בסופו של יום עם חלומות בשמיים ורגליים בהפסדים? 

 

אפליקציה כזו שתראה לנו את הדרך הקצרה ביותר להכיר את כללי המשחק, להימנע מכניסה לרחובות ללא מוצא, לחזות את התזמון הנכון 'ללחוץ על דוושת הגז' ולדעת מתי להוריד הילוך ולנהל הפסדים. 

וכן, גם במסחר אתם יכולים לנסות ל"הסתדר" בעצמכם. להשקיע, לטעות, להתעצבן, להפסיד ואז לברוח משוק ההון. כמו ללכת בלי מפה ובלי ג'י.פי.אס. להתקדם ליעד שלכם על ידי רכישת ניסיון אישי באופן של ניסוי וטעייה, בהתבסס על מזל ובעיקר אופטימיות חסרת תקנה. 

 

וישנה הדרך המפוקחת – ללמוד מהג'י.פי.אס של אחרים. כלומר לבוא למקום מקצועי שבו תרכשו את יסודות השיטה וסודות המקצוע, תקבלו הדרכה צמודה, ויפתחו לכם מסלול הדרגתי ובטוח שמתאים בדיוק לסטייל האישי שלכם וליעד שאליו אתם שואפים להגיע. 

דרך שבתחילה עלולה להיראות ארוכה יותר, אבל בפועל תהיה קצרה, מוצלחת ורווחית.

שוק ההון: ללמוד מאחרים ולדלג על טעויות לא נחוצות 

רוצים לקחת שליטה על הכסף שלכם?

החלום הזה יכול להישאר במגירת החלומות שלכם עד הפנסיה, אבל אם אתם רוצים להצטרף למקצוענים, ולהתחיל לחיות מחוץ ל- 8:00-17:00  – הקליקו כאן וקבלו מיני קורס בחינם.

 

מדובר במיני קורס שכבר אלפי אנשים הורידו והתחילו להרוויח. סדרת סרטונים בהם תגלו איך אפשר להבטיח לכם עתיד כלכלי טוב יותר באמצעות כלים מקצועיי